Akvárium, založeno r. 1899 bývalý První spolek přátel akvárií a terárií v Království Českém v Praze
       
 
  Aktuality  
  Členství  
  Výsledky soutěží  
  Členové  
  Články  
  Novinky  
  Download  
  Kontakty  
  Související odkazy  
     
Zpracováno
10.1.2004
 

 

Výsledky mistrovství Evropy Guppy 2003
 
Do ME se zahrnuje 7 uvedených výstav.  Započítávají se 4 nejlepší výsledky.
1) Německo - Bonn 5) Francie - Blois
2) Německo - Berlín 6) Polsko - Krakov
3) Polsko - Bialsko Biala 7) Česká republika - Praha
4) Rakousko - Vídeň  
   
Výsledky a pořadí dokončivších účastníků:
 

Poř.

Jméno vystavovatele

Stát/Spolek

1

2

3

4

5

6

7

Sum

1

ŠTAFL Václav

CZ/AKV

79,67

83,67

86,00

85,33

84,33

82,67

87,00

342,67

2

SYNOWSKI Krzysztof

PL/KPR

 

81,33

84,00

82,67

75,67

86,67

85,67

339,00

3

MICINSKI Boguslav

PL/KPR

 

82,33

84,33

81,00

 

87,00

83,00

336,67

4

KADEN Gernot

D/DGF

84,00

82,33

81,67

85,00

79,67

83,33

82,33

334,67

5

ŠOBR Miloslav jun.

CZ/AKV

79,67

78,33

85,00

77,67

 

82,00

87,33

334,00

6

ŠOBR Miloslav, Ing. sen.

CZ/AKV

79,33

80,00

84,67

80,00

78,67

82,67

84,67

332,00

7

NAGEL Volker

D/GGD

80,00

80,00

83,67

71,33

77,67

84,33

83,00

331,00

8

KERZL Josef, JUDr. CSc.

CZ/ČMSG

 

80,00

83,00

80,67

 

82,67

84,33

330,67

9

SCHUSTER Walter

A/OGG

83,67

81,00

 

81,33

84,00

78,67

77,33

330,00

10

SAMMET Detlef

D/DGLZ

81,00

81,33

 

84,00

82,33

 

 

328,67

11

GROSSMANN Hans

D/GGD

 

81,67

83,00

82,33

81,67

81,67

80,33

328,67

12

BERGNER Jens

D/DGF

81,00

82,33

 

84,33

80,67

79,00

 

328,33

13

SCHRAMM Günther

D/GGD

80,67

81,67

82,67

81,33

82,33

80,67

81,33

328,00

14

KOTHER Günther

D/DGLZ

82,33

84,33

79,33

80,00

80,33

 

 

327,00

15

PERGER Arnošt, Mgr.

CZ/ČKCHŽR

80,00

75,00

81,67

77,33

80,33

84,33

77,00

326,33

16

MICINSKI Filip

PL/KPR

 

75,67

79,67

81,67

 

83,00

81,67

326,00

17

SLÁDEK Vladimír jun.

CZ/ČKCHŽR

81,67

80,33

82,33

 

81,00

75,00

81,00

326,00

18

OSTRZIL Gerhard

A/OGG

78,67

80,33

 

81,33

78,33

83,33

80,67

325,67

19

LUCKMANN Hans

D/GCD

 

81,67

 

82,67

79,67

 

81,67

325,67

20

BERGNER Heike

D/DGF

77,33

80,00

 

79,00

86,00

80,33

 

325,33

21

BROSENBAUER Herbert

A/OGG

82,00

81,67

 

84,67

77,00

 

 

325,33

22

SCHÖNE Dieter

D/GGD

77,00

81,00

78,00

79,67

77,67

82,00

82,00

324,67

23

OZIOMEK Janusz

PL/KPR

 

81,00

82,67

79,33

 

81,00

79,67

324,34

24

TRAUZETTEL Matthias, Dr.

D/GGD

79,67

80,67

79,67

80,00

77,67

82,00

81,00

323,67

25

KERZLOVÁ Bohumila

CZ/ČMSG

 

79,67

81,00

80,00

 

81,33

81,00

323,33

26

VOZDECKY Vlastimil

D/DGF

74,33

79,33

78,67

82,67

82,00

79,00

 

323,00

27

RENNER Ervin

A/OGG

79,67

79,33

 

81,67

74,67

81,67

80,00

323,00

28

CIESLAK Andrzej

PL/KPR

 

80,00

78,33

78,67

 

81,33

80,67

320,67

29

PROHL Klaus

D/GGD

74,33

78,67

78,33

80,00

81,00

73,67

79,67

319,34

30

MAHNKEN Matthias

D/GCD

 

79,00

 

76,67

80,33

78,33

81,67

319,34

31

BALEJA Jaroslav, Ing.

CZ/ČKCHŽR

71,00

81,67

79,67

78,33

 

79,67

73,00

319,33

32

KROUSKÝ Ivan, Ing.

CZ/AKV

73,67

78,33

81,00

72,00

74,00

80,67

79,33

319,33

33

SLÁDEK Vladimír sen.

CZ/ČMSG

78,67

78,67

77,67

 

 

 

84,33

319,33

34

OZIOMEK Katarzina

PL/PTAT

 

76,00

83,33

76,33

 

81,67

 

317,33

35

GLOTZMANN Karl

A/OGG

80,67

78,67

 

80,33

77,67

75,33

 

317,33

36

WOLF Otto

D/DGF

79,33

77,00

81,67

 

79,00

 

 

317,00

37

BOEHME Heinz

D/GGD

77,00

79,67

77,00

 

 

80,33

79,67

316,67

38

LACOURTE Ghislain

F/AFV

75,33

78,33

 

79,67

79,33

 

79,33

316,66

39

KOTVA František

CZ/AKV

 

80,33

79,00

76,00

 

76,33

79,33

315,00

40

MARCANT Patrick, Dr.

F/AFV

77,00

80,00

 

78,33

79,33

 

 

314,67

41

HRUBÝ Milan JUDr.

CZ/ČKCHŽR

73,67

78,33

77,00

78,67

80,67

 

 

314,67

42

KAHRER Max

A/OGG

76,67

 

 

77,67

77,00

80,67

79,33

314,66

43

KOPEC Ratibor, MUDr.

CZ/ČKCHŽR

 

81,00

 

76,00

 

77,67

78,67

313,34

44

VYSLUŽIL Ivan

SK/SZCH

69,33

 

77,00

77,00

 

78,33

80,67

313,00

45

KARDAŠ Petr

CZ/ČKCHŽR

78,33

76,33

79,33

79,00

75,67

 

 

313,00

46

ALTENBECK Walter

D/DGLZ

79,67

79,00

 

76,67

 

77,33

 

312,67

47

MILDE Michael

A/OGG

77,33

 

 

79,00

76,00

77,67

77,67

311,67

48

SANGLEBOEUF J.-C.

F/AFV

74,67

80,67

 

79,33

74,33

 

77,00

311,67

49

PAULY Georg

D/DGF

82,67

76,67

76,67

74,67

73,67

 

 

310,67

50

PERGEROVÁ Marie, Mgr.

CZ/ČKCHŽR

76,00

76,00

80,67

77,00

76,33

 

 

310,00

51

KROUSKÁ Anna, Ing.

CZ/AKV

79,00

 

77,33

71,67

74,67

74,67

78,00

309,00

52

JANDECK Tim-Uwe

D/DGF

78,67

78,00

74,33

71,33

 

 

78,00

309,00

53

KRČEK Karel, Ing.

CZ/ČMSG

 

79,00

76,67

75,00

76,33

76,33

74,33

308,33

54

GLOTZMANN Maria

A/OGG

74,33

75,67

 

79,33

73,00

78,00

 

307,33

55

ŠTŮLA Gabriel

CZ/AKV

71,33

71,33

76,33

73,00

74,33

75,00

78,33

304,00

56

STIERANKA Marian, Ing.

SK/SZCH

77,67

 

70,33

79,33

 

76,33

 

303,67

57

THIEL Gunnar

D/GCD

75,33

79,00

 

75,67

73,33

 

 

303,33

58

BURGER Boris Ing.

SK/SZCH

68,33

 

79,67

74,00

 

72,33

77,00

303,00

59

BARBE Denis

F/AFV

73,67

76,33

 

72,33

80,33

 

 

302,67

60

DOHNALOVÁ Vlasta

CZ/ČKCHŽR

74,33

75,67

75,67

76,67

66,00

 

 

302,33

61

KRAMPITZ Erich

D/GGD

72,67

73,00

 

76,00

 

80,00

 

301,67

62

JESTRABEK Alfons

A/OGG

76,33

74,67

 

75,00

 

 

73,67

299,67

63

TISCHMANN Helga

D/DGF

 

73,67

75,00

73,67

73,33

75,33

75,33

299,33

64

KRČEK Jan

CZ/ČMSG

 

 

72,00

74,00

75,67

71,67

76,00

297,67

65

GÖNDÖR Radan, Ing.

CZ/AKV

 

75,67

 

68,33

73,67

72,00

74,67

296,00

66

KUBINOVÁ Věra

CZ/ČKCHŽR

70,67

73,33

74,00

 

70,67

77,00

 

295,00

67

KAUER Jan, Ing.

CZ/AKV

 

73,67

 

70,67

72,33

73,67

75,33

295,00

68

PIOREK Tereza

PL/PTAT

 

74,67

75,33

70,00

 

74,33

 

294,33

69

MENDREK Kazimerz

PL/PTAT

 

75,33

75,67

61,00

 

78,33

 

290,33

70

GIEMZA Zbigniew

PL/PTAT

 

75,00

74,33

60,67

 

79,67

 

289,67

71

MAJER Vladimir

SK/SZCH

69,00

 

70,00

 

 

68,33

76,67

284,00

72

WILMSEN/ALTORF

NL/PNL

69,00

 

 

69,00

71,67

74,00

 

283,67

73

ONGENAE Paul

NL/PNL

67,00

62,00

 

 

71,67

67,67

 

268,33

74

TÓTH Stefan

SK/SZCH

 

 

71,67

66,67

 

65,00

64,00

267,33


AKV - Akvárium zal. 1899, Praha
ČKCHŽR - Český klub chovatelů živorodých ryb, Ostrava
ČMSG - Českomoravská společnost GUPPY
 

 
Českomoravská společnost Guppy  |  Českomoravská společnost Xipho-Molly  |  Klub přátel divokých živorodek

Web&Design © 2004 Roman Slaboch

 | 

Připomínky a návrhy